Авторка

Тут мала б бути цитата 

Трошки homo трошки sapiens Трошки homo трошки sapiens Трошки homo трошки sapiens
Трошки homo трошки sapiens Трошки homo трошки sapiens Трошки homo трошки sapiens

Трошки homo трошки sapiens

Хочеться вірити, що це буде одна з тих книжок, які обговорюють ночами на кухні, рекомендують друзям та розбирають на цитати для дописів у інстаграм.

Скоріш за все так і буде. У крайньому випадку – ні.

Задумка в тому, що будь які люди в нашому житті трапляються не випадково. Бо навіть, якщо нам здається, що ця зустріч була марною, то згодом усвідомлюємо її значення. Я про це розповідаю на прикладі свого життя. Книга складається з історій, кожна історія з яких містить доповідь про ситуації і людей, які впливали на мій розвиток і життя в цілому. Кожна історія сама по собі як закінчена доповідь, як самостійна одиниця, наче сама по собі звучить цілісно. Але прочитавши декілька, то починаєш розуміти, як вони тісно пов’язані і як люди минулого вплинули на майбутнє. Це така собі книга-оркестр: сам по собі інструмент звучить гарно, але коли до нього доєднується інший інструмент, а потім ще один і ще, то в кінці кінців створюється прекрасна симфонія. І кожен інструмент набуває іншого сенсу.

Всі ми з роду людей, живі та наділені інтелектом істоти. Але бувають моменти, коли ми більше хомо – коли почуття беруть верх над розумом, а буває що більше – сапієнс, коли холодний розрахунок вирішує все.

Давайте читати працювати разом!

Зв’язатися зі мною можна кожен день